Planujesz remont mieszkania lub domu i nie wiesz skąd weźmiesz fachowca? Bezradnie przeglądasz ogłoszenia, pytasz znajomych, a także obdzwaniasz najdalszą rodzinę w nadziei, że wujek Władek jeszcze kładzie kafelki. Bezskutecznie. Z naszym poradnikiem znajdziesz prawdziwego profesjonalistę, który nie tylko pomoże Ci w remoncie, lecz również wykona swoją robotę solidnie i na pewno Cię nie oszuka. Zobacz jakie to proste!

Poszukiwanie fachowca czas zacząć
Chociaż zawsze Ci się wydawało, że specjaliści „leżą na ulicy”, kiedy przychodzi co do czego, okazuje się, że z tymi złotymi rączkami wcale nie jest tak łatwo. Większość z nich za groszem wyjechała za granicę, a Ci najlepsi terminy mają zaklepane na kilka miesięcy w przód. Umówiłeś się już z kilkoma i żaden z nich nie przypadł Ci do gustu lub nie wzbudził Twojego zaufania? Cóż, czasem poszukiwanie fachowca wcale nie jest aż takie proste. Jeśli jednak potrzebujesz go „od zaraz”, masz kilka wyjść, o których opowiemy poniżej. Pamiętaj jednak, że remont jest sprawą, którą warto planować na kilka miesięcy w przód właśnie po to, by załapać się na ekipę budowlaną, którą upatrzyłeś sobie już dawno.

Zobacz również:  Wnętrze domu i projektowanie krok po kroku

Portale ogłoszeniowe i gazety
Wszyscy są jednak zajęci w tym momencie, a Ty potrzebujesz pomocy na już, bo własnoręczne wykańczanie łazienki spędza Ci sen z powiek? Bez obaw! Od czego jest Internet? Musisz tylko wiedzieć, jak i gdzie szukać. Najlepszym miejscem na znalezienie zaufanego fachowca, który będzie miał wystawione nie tylko rekomendacje, lecz również zdjęcia swoich prac jest portal atlasfachowca. Właśnie tam możesz nie tylko prześledzić dokładnie jego profil, lecz również poczytać opinie poprzednich klientów danego rzemieślnika. Jeśli natomiast nie masz czasu na przeklikiwanie się przez poszczególne wizytówki, zawsze możesz napisać ogłoszenie o tym, że poszukujesz profesjonalisty do pomocy w remoncie w takim i takim zakresie. Podając swoje dane kontaktowe i wytyczne cenowe, z całą pewnością ktoś się do Ciebie odezwie. Możesz też próbować na innych portalach działających na podobnej zasadzie oraz na portalach z ogłoszeniami z Twojej okolicy.

Zobacz również:  Tęczowy bałagan sposobem na aranżację nowoczesnego wnętrza

Poczta pantoflowa
Najlepszym jednak rozwiązaniem będzie zdecydowanie rozpuszczenie wici wśród znajomych. I nie mamy na myśli wyłącznie takich, którzy w ostatnim czasie przeprowadzili remont. Może się bowiem okazać, że mają znajome ekipy budowlane, które już dawno temu pomagały im przy renowacji mieszkania. A może Twoi sąsiedzi będą wiedzieć coś na ten temat? Jak to mówią, „koniec języka za przewodnika”! Nie poddawaj się i pytaj – w końcu trafisz na osobę, której bez obaw będziesz mógł oddać w ręce panowanie np. nad Twoją łazienką, by stała się jeszcze piękniejsza niż do tej pory!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here