Tradycyjny domofon znajduje się dziś w niemal każdym mieszkaniu, a od pewnego czasu bardzo chętnie korzystają z nich także właściciele firm, w swoich siedzibach. Niestety, zwykłe domofony pozwalają jedynie dowiedzieć się, kto dzwoni do naszych drzwi bądź też za kogo podaje się osoba dzwoniąca. Nie mamy jednak pewności, kogo wpuszczamy do środka. Warto więc rozważyć montaż wideodomofonu Vidos, który stanowi swoistą inwestycję w bezpieczeństwo własne, domowników oraz pracowników.

Nie tylko dźwięk

Wideodomofon Vidos umożliwia nie tylko usłyszenie odwiedzającej nas osoby, ale także jej zobaczenie. Dzięki temu mamy pewność, kogo wpuszczamy do środka, zanim jeszcze naciśniemy przycisk otwierający drzwi wejściowe. Wideodomofon Vidos zapewnia więc znacznie większe bezpieczeństwo, niż modele tradycyjne. Warto zauważyć, że wideodomofon Vidos będzie szczególnie istotny dla osób starszych, którym niestety zdarza się wpuszczać nieproszonych gości do środka. Będzie on również świetnym rozwiązaniem, jeśli w domu mamy małe dzieci. Choć oczywiście nie powinny one wpuszczać nikogo obcego, może się zdarzyć, że ktoś bliski będzie musiał przyjść, gdy rodziców nie będzie w domu. Widząc osobę, którą wpuszczają, mają pewność, że do środka nie wejdzie nikt niepowołany.

Do domu i do firmy

Co ciekawe, wideodomofony Vidos cieszą się popularnością nie tylko wśród właścicieli domów prywatnych, ale także wśród osób prowadzących własną firmę. Obecnie wiele z nich zlokalizowanych jest w budynkach wolno stojących, które dla bezpieczeństwa zostały ogrodzone. Nad tym, kto wchodzi na teren firmy, zwykle czuwają ochroniarze bądź sekretarka. Niemniej jednak ich pracę z pewnością ułatwią wideodomofony Vidos, dzięki którym będą w lepszy sposób kontrolować ilość wpuszczanych osób, a także dokładniej sprawdzać ich tożsamość. Jest to bardzo istotne przede wszystkim z punktu widzenia bezpieczeństwa pracowników, klientów czy innych osób, które stale bądź czasowo przebywają na terenie danej firmy.

Inwestycja w jakość

Wideodomofony Vidos charakteryzuje doskonała jakość wykonania, dzięki czemu są one urządzeniami niemalże nieawaryjnymi. Co więcej, ich codzienne użytkowanie jest bardzo proste i intuicyjne, dlatego z powodzeniem mogą z nich korzystać także osoby starsze, które nie zawsze znają się na nowoczesnych technologiach. Wideodomofon Vidos gwarantuj nie tylko większe bezpieczeństwo, ale również doskonale dopasowuje się do naszych wnętrz. Jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, dlatego sprawdzi się nawet w mniejszych przedpokojach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj