W trosce o środowisko naturalne i własne zdrowie, społeczeństwo przesiada się z samochodów na rowery. Trzeba je odpowiednio chronić przed kradzieżą, wykorzystując markowe zabezpieczenie do roweru.

Rowery są coraz bardziej popularną formą transportu i wykonywane są z coraz lepszych materiałów, w związku z czym zyskują na wartości. Nie można pozostawiać ich na ulicy bez odpowiedniego zabezpieczenia. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest blokada rowerowa. Sklep GERDA oferuje bogaty asortyment produktów tego rodzaju. Najprostsze, ale solidne zapięcie do roweru to klasyczna linka stalowa z zamkiem. Proponowana jest w sklepie w różnych opcjach. Pokryta została trwałym, sztucznym tworzywem i zamykana jest na kluczyk lub zamek szyfrowy, również chroniony syntetyczną osłoną przed uszkodzeniem oraz zanieczyszczeniami. Inne zabezpieczenie do roweru, znajdujące się w ofercie sklepowej marki GERDA, to łańcuch stalowy. Zapinany jest na tej samej zasadzie co linka, jednak trudniejszy jest do przecięcia, ponieważ stanowią go hartowane ogniwa ze stali. Warte uwagi, solidne zapięcie do roweru, to również szekla z obustronnie ryglowanym jarzmem ze stali hartowanej. Jej otwarcie uniemożliwia wysokiej jakości zamek GERDA. Posiada on specjalną zaślepkę, która zapobiega dostępowi zanieczyszczeń lub wilgoci. Kluczyki do zamków mają obustronne nacięcia, dzięki czemu ich używanie jest intuicyjne.

Zabezpieczenie do roweru- niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty

Dla wielu osób ciężkie oraz duże zabezpieczenie do roweru, jest balastem, który po prostu przeszkadza i jest nieestetyczne. Marka GERDA pomyślała i o tej grupie użytkowników. W asortymencie sklepu tego producenta znajduje się bardzo praktyczna w użyciu składana blokada roweru. Produkt ten został skonstruowany tak, by po złożeniu nie zajmował dużo miejsca, a jednak spełniał doskonale swoje zadanie, chroniąc skutecznie rower przed kradzieżą. Polecane, solidne zapięcie do roweru składa się z kilku paneli, zrobionych ze stali nierdzewnej i połączonych ruchomymi przegubami. Elementy pokryte są PCV, dzięki czemu nie rysują powierzchni ramy rowerowej. To zabezpieczenie do roweru można złożyć do małych rozmiarów, dzięki czemu może być przechowywane w kieszeni lub w plecaku, a także w niektórych modelach przypięte zipami do ramy. Produkt ten jest wyjątkowo wytrzymały na uszkodzenia i próby przecięcia. Zamykany jest również na klucz obustronny, który jest łatwy w użyciu. Dla osób przechowujących rowery w garażach lub piwnicach czy komórkach, marka GERDA przygotowała specjalne kotwy. Ta blokada roweru może być stosowana na zewnątrz i wewnątrz budynku. Stanowi ją obustronnie ryglowane jarzmo z utwardzonej stali.

Zabezpieczenie do roweru przyda się każdemu właścicielowi tego pojazdu. Dzięki temu będzie mógł być spokojny o bezpieczeństwo tego sprzętu, pozostawiając go bez swojego nadzoru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj