Relaks przy filmie czy serialu to rzecz, która jest dla wielu osób najlepszym sposobem na odpoczynek po całym dniu pracy lub na spędzenie czasu wolnego. Jednak nie zawsze stacje telewizyjne mają dla nas coś ciekawego. Co wtedy? Jest sposób na to, aby zapewnić sobie zawsze rozrywkę dokładnie taką, jaka najbardziej Ci się podoba. To właśnie oferuje Ci Apple TV!

Jak TV Apple zmieni Twój sposób rozrywki?

Co jest potrzebne, aby w domowym salonie poczuć się jak w kinie? Przede wszystkim dobry telewizor oraz treści w najlepszej możliwej jakości. Apple TV daje dostęp do dziesiątek filmów oraz seriali, pozwalając na ich oglądanie w jakości 4K i z towarzyszeniem dźwięku Dolby Atmos. Dzięki temu siedząc we własnym fotelu zyskujesz jakość audio i wideo dokładnie taką, jak na sali w kinie. 

Jak to działa? W bardzo prosty sposób – podpinasz przystawkę TV Apple i… gotowe. Aby zyskać dostęp do bogatej biblioteki treści multimedialnych, konieczne będzie opłacanie miesięcznego abonamentu. A ponieważ cena za Apple TV jest bardzo przystępna, nie stanowi dużego obciążenia dla budżetu. Możesz także przetestować tę usługę za darmo – w tym celu Apple pozwala na skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego.

Przystawka TV Apple doskonale współpracuje ze wszystkimi nowoczesnymi telewizorami. Dzięki temu w celu skorzystanie z jej możliwości nie musisz myśleć o zakupie nowego sprzętu. Urządzenie perfekcyjnie współpracuje z innymi urządzeniami Apple, dzięki czemu możesz skorzystać z iPhone jako pilota lub używać załączonego.

Warto dodać, że Apple TV 4K obsługuje nie tylko serwis producenta, ale masz również poprzez przystawkę dostęp do innych platform oraz szeregu aplikacji – w tym YouTube. Dobra wiadomość dla graczy – dzięki przystawce możesz połączyć się z Apple Arcade Games i bawić w cyfrowych światach!

Apple TV pozwala Ci na oglądanie filmów i seriali bez irytujących reklam. To najlepszy sposób na to, aby zapewnić sobie taką rozrywkę, jaką najbardziej lubisz!

Zamów Apple TV już dzisiaj!

Na stronie iDream, autoryzowanego resellera produktów Apple, możesz w dowolnej chwili zamówić przystawkę Apple TV 4K. Jej cena będzie różnić się w zależności od tego, jaką pojemność pamięci wybierzesz. Dzięki niej możesz zapisywać dowolne treści do obejrzenia w wybranym przez Ciebie momencie, a także przechowywać własne zdjęcia i filmy. Jeśli chcesz mieć większą kolekcję, warto wybrać urządzenie za 128 GB miejsca. Alternatywa to 64 GB.

Zobacz, którą przystawkę Apple TV zamówisz – już teraz zajrzyj na stronę https://idream.pl/tv/appletv.html.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj