Sterylna powierzchnia w domu, wolna od alergenów jest bardzo ważna dla wszystkich osób cierpiących na alergie, choćby na roztocza kurzu domowego. Aby zminimalizować ilość alergenów w otoczeniu, warto wykorzystywać zaawansowane technologicznie rozwiązania i urządzenia takie jak odkurzacz X40 Ultra, który jest autonomicznym robotem sprzątającym. Warto dowiedzieć się więcej na jego temat.

Rozpoznawanie zabrudzeń i mapowanie terenu

Możesz zaplanować pracę odkurzacza Dreame X40 Ultra w aplikacji DreameHome. Dostępne jest też sterowanie głosowe. Niemniej jednak urządzenie po rozpoznaniu terenu i jego zmapowaniu z użyciem kamery RGB może przystąpić do samodzielnej pracy. Będzie omijać przeszkody w zakresie 360 stopni. Technologia OmniDirt wykorzystuje pięciokanałowy system rozpoznawania koloru wody. Dostosuje zarówno moc ssania, jak i wilgotność pada czyszczącego do rodzaju i stopnia zabrudzenia. Nie trzeba zatem robić tego samodzielnie. Moc ssania, wynoszącą  12 000 Pa, robot sprzątający reguluje na 4 poziomach, z kolei stopień wilgotności pada może być dopasowany do powierzchni na 32 poziomach. Odkurzacz Dreame X40 Ultra poradzi sobie z sypkimi zanieczyszczeniami rozsypanymi przy wyspie kuchennej, a nawet pod nią. Usunie rozlane płyny w salonie czy pokoju dziecka, a także włosy zarówno z twardej podłogi, jak i dywanu. Wyposażony jest w trzy zestawy głowic, które mogą ciąć włosy i kierować je bezpośrednio do pojemnika na kurz.

Dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki wysuwanej i podnoszonej szczotce bocznej

Warto zwrócić uwagę na precyzję pracy odkurzacza Dreame X40 Ultra. Dzięki wysuwanej i podnoszonej szczotce bocznej dotrze nawet w najciaśniejsze zakamarki. Może wysunąć się w zakresie 4 cm i podnieść na wysokość do 10 mm. Pozwala to na wyczyszczenie powierzchni pod meblami, gdzie bardzo często wpadają okruszki. Jeśli lubisz jeść posiłki przed ekranem telewizora na narożniku czy sofie, to ten robot sprzątający zadba, by pod wspomnianym meblem panowała czystość. Wysprząta z powodzeniem nawet bardzo duże powierzchnie, np. kuchnię otwartą na salon. Warto podkreślić, że podnoszenie i wysuwanie szczotki ma jeszcze jedną zaletę. Zanieczyszczenia na dywanie czy podłodze nie będą mieszać się ze sobą. Pad dołączony do Dreame X40 Ultra skutecznie usunie płyny i wyczyści powierzchnię na mokro, a następnie wysuszy ją gorącym powietrzem. Dostosuje nacisk i ilość wody do powierzchni, a dzięki temu nie powstaną smugi.

Samoczyszczenie i opróżnianie pojemnika na kurz

Warto zauważyć, że odkurzacz Dreame X40 Ultra bardzo dobrze radzi sobie samodzielnie. Gdy akumulator wymaga ładowania, powraca do stacji dokującej. Warto wiedzieć, że czas jego pracy wynosi do 260 minut. Zatem na jednym ładowaniu można bez problemu wyczyścić mieszkanie o dużej powierzchni. Odkurzacz Dreame X40 Ultra uzupełni również wodę czy też wyczyści pad czy szczotkę w temperaturze 70 stopni. Nie ma zatem obaw o pozostanie na ich powierzchni jakichkolwiek zanieczyszczeń czy drobnoustrojów. Robot sprzątający radzi sobie także z opróżnianiem pojemnika na kurz, którego pojemność wynosi 300 ml. System nawigacji LDS w połączeniu z kamerą RGB sprawia, że sprzątanie staje się naprawdę proste. Możesz poświęcić czas na inne zajęcia, a z zanieczyszczeniami na podłodze czy dywanie poradzi sobie Dreame X40 Ultra. Niezależnie od tego ile masz zajęć, powierzchnia Twojego domu może być czysta i wolna od szkodliwych dla Ciebie i Twojej rodziny alergenów. Jeżeli chcesz zamówić Dreame X40 Ultra, to wejdź na stronę: https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj