Koktajle wracają do mody, podobnie jak domowe barki! Niezależnie od tego, czy zainstalujesz barek na alkohol w salonie, w piwnicy, czy nawet w garażu, Twój kącik z napojami będzie centralnym punktem spotkań towarzyskich i prywatnych przyjęć. Instalacja barku powinna być wykonana zgodnie z Twoimi upodobaniami i budżetem – nie musisz imponować wielkim kontuarem – wystarczy mały barek na alkohol, aby miło spędzić czas z przyjaciółmi! Sprawdź też pod tym linkiem, jak urządzić domowy barek na alkohol: https://costway.pl/_blog/6-Domowy_barek_-_jak_urzadzic_miejsce_na_alkohol_w_domu.html.

Konfigurowanie baru – duży barek na alkohol do salonu lub minibarek na alkohol w kawalerce

Przede wszystkim zapewnij sobie przestrzeń do przechowywania, przygotowywania i serwowania alkoholi. To może być stolik lub blat z dodatkowymi półkami lub przegródkami. Świetnie sprawdzi się w tej sytuacji mobilny barek na kółkach – mebel łączący wszystkie trzy wymienione funkcje. Z pewnością przyda się też miejsce, przy którym z lubością wyłączysz ulubionego drinka lub koktajl. Jeśli jesteś posiadaczem kontuaru lub wyspy kuchennej, ustaw hoker przy ladzie i ciesz się smakiem napoju. Party na stojąco przy mobilnym barku również dostarczy Ci wiele przyjemności. Po zakończonej uczcie uporządkuj swoje akcesoria i butelki – możesz ustawić kieliszki, butelki, szklanki na półkach lub w osobnych przegródkach barku na alkohol.

Domowy barek na alkohol z mini lodówką

Mała lodówka przyda się, aby chłodzić soki, napoje bezalkoholowe i syropy niezbędne do twoich mikstur alkoholowych. Podczas garden party świetnie sprawdzi się pojemna i bardzo praktyczny, wyposażony w zwrotne kółka z blokadą, barek lodówka ogrodowa cooler, w którym schłodzisz np. piwo, whisky czy gin i utrzymasz w niezmienionym stanie zamrożone kostki lodu.

Zrównoważony układ – mini barek na alkohol, domowy barek na alkohol, barek na alkohol w salonie

Jeśli Twój salon jest otwarty na kuchnię, umieść pomiędzy pomieszczeniami mini barek na alkohol. Stojąc w kuchni i podając swoim gościom drinki, będziesz mógł jednocześnie uczestniczyć w przyjęciu. Jeśli Twój salon jest przedzielony ścianką działową, możesz po prostu postawić w kącie mini lodówkę i barek na alkohol na kółkach, a na nim butelki i szklanki. Barek na alkohol w salonie może też być stałym elementem aranżacji wnętrza. Na przykład barek na alkohol globus w stylu vintage to ciekawe rozwiązanie w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym. Wyposażony w kółka mebel można podczas imprezy ustawić w centralnym miejscu i urządzić w ten sposób strefę trunków, wokół której toczyć się będzie zabawa.

Grunt to dobra logistyka – barek na alkohol w salonie

Do zaaranżowania przestrzeni barowej lub strefy mini barku potrzebne będzie znalezienie odpowiedniej lokalizacji w salonie. Należy najpierw ocenić dostępną przestrzeń, aby nie poświęcać cennego metrażu – szczególnie wtedy, gdy nie mamy jej zbyt wiele do dyspozycji. Jeśli kuchnia jest otwarta na salon, można umieścić barek na alkohol na kółkach jako przegrodę pomiędzy nimi, aby wyraźnie oddzielić dwa pomieszczenia. Ten mebel, jeśli nie jest akurat wykorzystywany do serwowania alkoholi, jest bardzo praktyczny w kuchni – przyda się do transportowania naczyń do zmywania po zakończonej imprezie.

Jeśli masz duży salon, wykorzystaj róg pokoju, aby ustawić ladę, krzesła barowe i półki do przechowywania. Szafka barowa lub duży barek na alkohol drewniany to meble sporych rozmiarów, więc unikaj ustawiania ich w przejściu pomiędzy pomieszczeniami. Jeśli masz otwarte schody w swoim salonie, zoptymalizuj przestrzeń pod nimi, aby zorganizować tam miejsce np. na wiszący barek na alkohol lub ustaw tam stojak na wino na 6 butelek i kieliszki.

Jeśli Twój salon jest stosunkowo mały i nie chcesz redukować swojej i tak już niewielkiej strefy relaksu, zdecyduj się na mini barek na alkohol na kółkach – możesz swobodnie przemieszczać się go kuchni do salonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj