Osłony karnisza to odpowiedź na potrzeby coraz większej grupy klientów, którzy poszukują praktycznych, a zarazem efektownych rozwiązań przyokiennych. I chociaż mogłoby się wydawać, że ich popularność jest wynikiem wyłącznie mody na tego typu dekoracje, to okazuje się, że prawda jest zgoła inna. Dlaczego warto wybierać osłony karnisza z płyt gk i czy istnieje sposób na przyspieszenie prac montażowych?

Zabudowa karnisza to ciekawy element aranżacyjny, który coraz częściej pojawia się w magazynach wnętrzarskich. Patrząc na nowoczesne, atrakcyjnie urządzone wnętrza, mamy wrażenie, jakby montaż takiej zabudowy był bardzo długi, pracochłonny i skomplikowany. Czy zawsze tak musi być? Niekoniecznie. Wystarczy, że odpowiednio dobierzemy materiały budowlane, dzięki którym w sprytny, a co najważniejsze szybki sposób zamaskujemy nieestetyczną szynę karniszową i stworzymy taką przestrzeń, o jakiej zawsze marzyliśmy.

Pozostaje jeszcze zadać sobie pytanie, kto i gdzie może skorzystać z nowoczesnych osłon karnisza wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych? Odpowiedź jest prosta – to rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, jednak najczęściej z tego typu dekoracjami spotykamy się w:

  • domach, mieszkaniach i apartamentach, których wystrój chcemy odświeżyć niedużym kosztem i zaaranżować w ciekawszy, bardziej funkcjonalny sposób;
  • pokojach hotelowych, salach weselnych lub restauracyjnych, a także w przestrzeniach biznesowych;
  • wszędzie tam, gdzie
  • chcielibyśmy wyeksponować piękno naszych okien i rozświetlić delikatnym światłem LED-owym nasze zasłony oraz firanki.

Osłony karnisza z GK – montuj je szybciej i wygodniej niż do tej pory!

FlexGips to polski producent gotowych elementów z płyt GK, które bazują na innowacyjnej technologii pozwalającej na przyspieszenie prac remontowych. To prawdziwa rewolucja na rynku systemów suchej zabudowy, dzięki której klient może raz na zawsze zapomnieć o żmudnym wtapianiu, szpachlowaniu i szlifowaniu narożników. Z FlexGipsem wszystkie prace remontowe przebiegają szybko i wygodnie, a koszty ponoszone na remont są relatywnie niższe niż w przypadku stosowania tradycyjnych systemów suchej zabudowy.

W ofercie FlexGips znajdziemy obecnie duży wybór gotowych elementów, dzięki którym stworzymy nowoczesną i funkcjonalną maskownicę karnisza, takich jak np.:

 • uniwersalna osłona karnisza z GK
 • osłona karnisza profil L z pionową i poziomą wnęką na LED
 • osłona karnisza z profilu U55
 • osłona karnisza z wnęką na oświetlenie LED
 • półka sufitowa na oświetlenie LED z osłoną karnisza

Co ważne, wszystkie produkty występują w długości 1,2 m, jednak część z nich klienci mogą kupić w większym, dwumetrowym rozmiarze. Każdą z formatkę FlexGips może wyprodukować również pod wymiar, dzięki czemu każdy może jeszcze łatwiej dopasować ją do wielkości swojego pomieszczenia.

Więcej informacji na temat gotowych elementów z płyt gipsowo-kartonowych FlexGips można znaleźć na: https://sklep.flexgips.com/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here