Telewizja jest wciąż głównym centrum rozrywki w wielu domach. Multimedia w najwyższej jakości pozwalają czerpać niesamowitą satysfakcję z oglądania ulubionych filmów i seriali. Znakomicie widoczne detale w każdym kadrze wpływają na jeszcze mocniejsze doznania. Jacy dostawcy mogą zapewnić telewizję w jakości 4K, która wpisuje się w te kryteria?

Dostawcy telewizji – na co zwrócić uwagę, gdy wybiera się dostawcę telewizji 4K?

Na początku warto przede wszystkim sprawdzić opinie na temat danego usługodawcy. Wiele firm przedstawia się jako najlepsza opcja dostępna na rynku. Niestety często rzeczywistość diametralnie różni się od zapewnień operatorów.

Najlepszy dostawca usług internetowych i telewizji – czy pakiet łączony jest dobrym pomysłem?

Kolejnym krokiem jest porównanie cen, a także zawartości pakietów. Usługodawcy to często jednocześnie dostawcy telewizji i Internetu. Wbrew pozorom takie połączenie nie jest droższą opcją, a tańszą. Łączony pakiet może być bardziej opłacalny niż wybranie każdej z usług osobno. Po drugie telewizja jest często przesyłana za pomocą dekodera Wi-Fi, a żeby multimedia były naprawdę w jakości 4K, ważne jest to, aby mieć najszybszy Internet – łącze powinno być również stabilne.

Telewizja w jakości 4K – jaką ofertę warto wybrać?

Do najciekawszych propozycji wśród najpopularniejszych pakietów telewizji i Internetu należą oferty od UPC oraz INEA. Jak wspomniano wcześniej, dobra jakość multimediów zależy najczęściej od stabilnego łącza. W przypadku UPC można liczyć na takie rozwiązania. Dostawca oferuje pakiet za 89,99 złotych, w którym użytkownik może oglądać ponad 100 kanałów, a większość z nich jest w standardzie HD. Oprócz tego otrzymuje się Internet o prędkości wysyłania danych do 750 Mb/s oraz dostęp do telewizji internetowej UPC TV Go.

Oferta INEA – czy to najlepsza telewizja w jakości 4K?

Z kolei oferta od INEA obejmuje nie tylko dużą liczbę kanałów i pakietów, lecz także najszybszy Internet w Polsce. Dostawca zapewnia go za sprawą światłowodu symetrycznego o prędkości wysyłania i pobierania danych wielokrotnie większej niż 1 Gb/s. Jest to nie tylko najlepszy wynik w Polsce, ale i w Europie, jeżeli chodzi o Internet komercyjny.

Takie łącze zapewnia znakomitą jakość telewizji 4K, a także stabilne działanie. Oprócz tego telewizja INEA jest dostępna po podłączeniu bezprzewodowego dekodera pod Wi-Fi. Ponadto zawiera wygodne funkcje – możliwość odtwarzania zawartości kanałów do 7 dni wstecz oraz nagrywania i przewijania aktualnego programu. Całość dopełnia możliwość dobierania pakietów tematycznych bez zobowiązań – kilkuletniej umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here