wysokie wazony

Nie ulega wątpliwości, że wazony są naprawdę bardzo ważnymi dodatkami we wnętrzach. Spełniają one funkcję praktyczną, ale jednocześnie stanowią niezwykłą dekorację. Doskonale prezentują się zarówno, jeżeli są puste, jak również napełnione żywymi, czy też sztucznymi kwiatami. Bez wątpienia niezwykle estetycznie prezentują się wysokie wazony. Jednakże, gdzie najlepiej się sprawdzą?

Wysokie wazony cylindy

Zarówno tuby, jak również cylindry, są to naczynia, które mają naprawdę bardzo szerokie zastosowanie. Są one wykorzystywane jako wazony przeznaczone do wysokich kwiatów, ponieważ ich wysokość może osiągać nawet 140 centymetrów. Zatem, jeżeli chcemy mieć w domu wysokie wazony, takie jak np. https://szkloidekoracje.pl/pl/c/Wysokie-wazony-cylindry/25 to tutaj najlepiej sprawdzą się te wysokie kwiaty. Tego typu wazony idealnie sprawdzą się też jako lampiony, czy też osłonki na przykład do storczyków doniczkowych. Tuby możemy spotkać w różnych wzorach i kształtach, a to na co się zdecydujemy będzie zależało już tylko od nas. Dzięki nim możemy ozdobić praktycznie każde wnętrze, a dobrze będą się prezentowały, jeżeli do nich dobierzemy wysokie wazony ceramiczne. Teraz szczególnie modne są cylindry, które wpasowują się w dekoracje ślubne. Można nimi pięknie ozdobić salę weselną, czy też kościół. Wszystkie kwiaty w takich wazonach będą prezentować się naprawdę zjawiskowo.

wysoki wazon

Wazon szklany wysoki czy niski? Dobierz wazon do bukietu

Jeżeli chcemy wyeksponować piękny bukiet, to będzie nam potrzebny do tego odpowiedni wazon. Jeżeli wazon na kwiaty będzie dobrany źle, to wówczas musimy liczyć się z tym, że stabilność dekoracji również będzie mniejsza. Jeżeli włożymy za duże kwiatu do niewielkiego wazonu, to na pewno taki efekt nie będzie prezentował się dobrze. Zatem, zawsze pamiętajmy o tym, że wielkość wazonu jest naprawdę bardzo ważna. Na przykład wysoki wazon szklany będzie doskonały do kwiatów, które mają dłuższe łodygi, a więc do goździków, róż, czy też słoneczników. Jeżeli wybierzemy niski, mały wazon, to możemy mieć problem, żeby ładnie ułożyć kwiaty. Wysokie wazony też na pewno sprawdzą się jako wazony na tulipany.

Wysokie wazony na kwiaty – jakie wybrać do bukietów?

Jeżeli mamy duży bukiet, to warto wybrać taki wazon, który z jeden strony będzie stabilny, a z z drugiej sprawi, że kwiaty będą odpowiednio wyeksponowane. Wysokie wazony na kwiaty, które mają węższy dół, a rozszerzają się u góry, to na pewno świetny sposób na to, aby pięknie ułożyć kwiaty. Taka forma na pewno sprawdzi się dobrze, jeżeli mamy duże bukiety, niezależnie od tego, czy są one eleganckie, czy też raczej bardziej swobodne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here