Bez względu na porę roku oraz panujące warunki atmosferyczne utrzymanie czystości w obiektach wielkopowierzchniowych budzi wiele kontrowersji samych klientów, jak i właścicieli firm, hoteli oraz instytucji użyteczności publicznej. Szczególnie gdy za niezaprzeczalny wizerunek odpowiada utrzymanie w należytym stanie podłogi. Wydawać by się mogło, że w dobie rozwoju technologi i wielu osiągnięć technicznych ten aspekt nie stanowi problemu. Nie pomogą żadne maszyny i środki czyszczące, jeśli wejście do danego obiektu nie zostanie właściwie zabezpieczone w odpowiednie wycieraczki.

Ochrona podłogi – nowatorskie i sprawdzone rozwiązania

Istnieje wiele możliwości zabezpieczenia i ochrony podłogi przed jej zabrudzeniem. Rozkładanie wykładzin i dywaników wewnątrz oraz przed bezpośrednim wejściem do obiektu daje małe szanse na uniknięcie rozniesienia brudu po całej powierzchni. Wymaga to ciągłego i notorycznego czyszczenia mat. W rezultacie nie spełniają one swoich funkcji i nadają się do ponownej wymiany. Niesie to za sobą ogromne koszty finansowe oraz nakład poniesionej pracy, która często nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Realizacje z produktami firmy: Techem-wycieraczki

Wycieraczki systemowe przy dużym nasileniu ruchu spełniają wszelkie oczekiwania i wymogi zachowania poprawnej harmonii każdej większej przestrzeni. Nowatorskie rozwiązania pozwalają zastosować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Ich konstrukcja umożliwia bez problemu dostosować wielkość i funkcję do wskazanych potrzeb. A to za sprawą mat złożonych z profili aluminiowych, które wypełnione są wykładziną, szczotkami czyszczącymi bądź wkładem gumowym. Rodzaj zastosowanych wkładów oraz ich kolorystyka wynika bezpośrednio z rodzaju miejsca zainstalowana. Różnorodne kształty profili aluminiowych, stanowiących konstrukcję nośną wycieraczki i pozwalają na dostosowanie jej do właściwej wysokość oraz szerokość względem danego wejścia do budynku. Pozwala to również na bezproblemowe zwijanie bądź wymianę poszczególnych elementów czyszczących. Jej forma instalacji jest dowolna. W zależności od potrzeb może być wpuszczona w podłogę bądź z profilem dojazdowym.

Wycieraczki do zadań specjalnych

Duża wytrzymałość i odporność na związki chemiczne oraz wysoki stopień wilgotności niesiony wraz z obuwiem nie powoduje rdzewienia profili aluminiowych. Wycieraczki systemowe sprawdzają się w każdych warunkach. Mimo gromadzenia w sobie dużej ilości zanieczyszczeń w postaci piasku, błota oraz wody nie wykazują tendencji eksponowania na zewnątrz brudu. Chłonne elementy wycieraczki zatrzymują wewnątrz wszystkie zanieczyszczenia. Ich nagromadzenie nie powoduje roznoszenia brudu po czystej powierzchni podłogi. Dodatkowo przy zastosowaniu specjalnych detergentów spełniają funkcję dezynfekcji obuwia oraz maty antypoślizgowej. Są one nadzwyczajnie łatwe w utrzymaniu czystości. Można je czyścić każdego typu odkurzaczem na sucho oraz maszynami czyszczącymi na mokro, czy  myjkami pod ciśnieniem.

Podsumowanie

Szerokie zastosowanie wycieraczek systemowych zyskuje coraz większe uznanie w utrzymaniu czystości zarówno w wielkopowierzchniowych budynkach, jak i w domach prywatnych usytuowanych w trudnych i rozległych terenach. We wszystkich obiektach, gdzie ochrona połogi oraz bezpieczeństwo, odgrywa kluczową rolę, warto zainstalować tego typu uniwersalne wycieraczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj