Źródłem wiedzy oraz inspiracji dla początkujących Inwestorów często są tematyczne fora internetowe, blogi, a także zdjęcia i filmy z ukończonych już inwestycji. ARCHON+ to pracowania z wieloletnim doświadczeniem, oferująca liczną i różnorodną kolekcję gotowych projektów domów, która zgromadziła także w swoich mediach społecznościowych szerokie grono fanów. Wśród nich aktywną grupą są Inwestorzy, którzy wybudowali już swoje domy ARCHON+ i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz opiniami na temat zrealizowanych projektów, tym samym inspirując innych do realizacji marzeń o własnym domu.

Gotowe projekty domów mają wiele zalet, a wielokrotna realizacja jest jedną z nich. Na etapie poszukiwania i wyboru konkretnego projektu Inwestor ma możliwość bliżej poznać jego atuty i odkryć możliwości aranżacyjne. Pracownia ARCHON+ prezentuje obszerną galerię zdjęć oraz filmów z realizacji różnych projektów ze swojej oferty, które są źródłem wielu ciekawych pomysłów na wymarzony dom. Dzięki nim można zainspirować się sposobem wykończenia elewacji, czy też przekonać się, jak sprawdzają się u innych konkretne rozwiązania funkcjonalne i aranżacyjne. W poszukiwaniu praktycznych porad warto również przejrzeć wpisy na forach, śledzić relacje na blogach, a także dołączyć na Facebooku do grup, dedykowanych poszczególnym rodzinom projektowym ARCHON+.

A oto kilka wyjątkowych realizacji!

Pierwsza z nich to Dom w renklodach 4” – projekt z kolekcji nowoczesnych parterówek, wyróżniający się funkcjonalnością jednokondygnacyjnej przestrzeni. Inwestorzy starannie odtworzyli zaproponowaną na wizualizacjach kompozycję elewacji. Budynek wykończono jasnym tynkiem, a strefę wejściową i tarasową zaakcentowano drewnianą okładziną. Wnętrze zachwyca kolorami i dodatkami, które podkreślają indywidualny charakter pomieszczeń. Ton aranżacji nadaje wyrazisty granat w połączeniu z kwiecistą tapetą i złotymi akcentami. Przewidziane w projekcie duże przeszklenia zapewniają wspaniałe doświetlenie wnętrza. Pięknie zagospodarowany ogród jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, a częściowo zadaszony taras zapewnia przyjemny cień.

Dom w komosach to inwestycja, która została nagrodzona w jednej z edycji fotograficznego konkursu „Twój dom w obiektywie”. Jest to komfortowy dom z poddaszem użytkowym i garażem w bryle oraz efektowną lukarną frontową. Jasny tynk pięknie współgra z drewnianą okładziną, podkreślając nowoczesny charakter inwestycji. Uwagę zwraca również starannie zaaranżowany ogród, w którym latem kwitnie mnóstwo kwiatów, a uroku dodają ciekawe dekoracje. Wnętrze domu to pełna harmonii kompozycja z modnymi elementami wystroju. Kolorystyczne akcenty dodają aranżacji charakteru, a przytulny klimat wprowadza naturalne drewno.

Dom w kortlandach (G2) jest reprezentacyjnym budynkiem z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym, którego styl Inwestorzy podkreślili poprzez wykończenie elewacji. Bazą jest jasny tynk pięknie korespondujący ze stolarką w kolorze drewna oraz kamienną okładziną, zastosowaną w akcentach. W podcieniu frontowej lukarny znajduje się efektowne wejście główne. W komfortowym wnętrzu narożna sofa zaprasza rodzinę do wypoczynku, a pięknie doświetlona jadalnia została wyeksponowana w ramach strefy dziennej. Interesująco prezentuje się biała zabudowa kuchenna, z którą atrakcyjny kontrast tworzy ciemny blat. Częściowo zadaszony taras zachęca do spędzania czasu na zewnątrz.

Dom w malinówkach 4 (G) to ostatnia prezentowana inwestycja, zrealizowana na podstawie projektu ARCHON+. Prosta bryła i dwuspadowy dach sprzyjają sprawnej i ekonomicznej budowie. Nowoczesna elewacja z jasnych i szarych tynków idealnie współgra z grafitowym kolorem stolarki i dachu. Drewniana okładzina dodaje naturalnego piękna. Aranżacja wnętrza jest stylistyczną kontynuacją i stanowi efektowną kompozycję. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń, w której rodzina wspólnie wypoczywa, pracuje, spotyka się z przyjaciółmi. Lekka kolorystyka podkreśla również elegancki charakter części nocnej na poddaszu, w której domownicy mają do dyspozycji trzy sypialnie, łazienkę, garderobę i pralnię.

Więcej inspirujących realizacji oraz pełną ofertę gotowych projektów domów można obejrzeć na archon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj