Czasy, w których okna traktowane były wyłącznie jako podstawowy element konstrukcyjny odchodzą w zapomnienie. Dziś stają się pełnoprawnymi domownikami – stoją na straży ciepła i ciszy, otulają wnętrza światłem, a do tego pięknie dopełniają wymarzoną aranżację. Teraz zyskują jeszcze jedną zaletę! Dzięki zimowej akcji OknoPlus tegoroczne premiery oraz dobrze znane klasyki kupisz w atrakcyjnych cenach – z rabatem nawet do 47%. A to tylko początek korzyści i benefitów!

Promocja, jakiej w tym roku jeszcze nie było!

Designerski format przeszkleń, najwyższe parametry techniczne, ekologiczne rozwiązania i zachwycające wzornictwo, a wszystko to ze zniżką nawet 47%. 8 listopada ruszyła Promocja zimowa OknoPlus 2021, która obejmuje niezwykle szeroki wachlarz propozycji.  Są wśród nich zarówno konstrukcje aluminiowe, jak i PVC, modne profile w różnych wariantach kolorystycznych (w tym nowy kolor w strukturze Real Wood – Woodec Turner Oak oraz opcje bicolor), nowoczesne systemy szklenia oraz szyby o rzadko spotykanych na rynku właściwościach. Czym jeszcze producent zaskoczy swoich klientów?

Aktualna odsłona akcji promocyjnej jest dla nas wyjątkowa z wielu względów. Po pierwsze znajdziemy w niej doskonale znanych graczy, którzy od dawna podbijają serca projektantów i inwestorów, ale równie świeże premiery rynkowe. Jedną z nich jest zupełna nowość – minimalistyczne balkony francuskie, które dopełniają kolekcję Reveal. Bazujące na nowoczesnych profilach aluminiowych DECALU w technologii SoEasy, wzbogacone wysokiej klasy szkleniem, staną się idealną ozdobą fasad i elementem, który wprowadzi do pomieszczeń ogrom drogocennego światła – podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus. – Z ogromną przyjemnością polecamy również designerskie drzwi Reveal w wielu wariantach wzorniczych, a także udoskonaloną wersję konstrukcji przesuwnej Morlite Vision typu Smart Slide, która zyskała nowe, innowacyjne okucie – dodaje ekspert.

To tylko niektóre z „zimowych korzyści” przygotowanych dla klientów OknoPlus.

Promocja Wnętrze ma znaczenie OknoPlus 2021

Temperatury spadają, benefity idą w górę

Choć atrakcyjna cena to absolutna podstawa, na klientów odwiedzających salony OknoPlus czeka znacznie więcej niespodzianek.

  • Stawiając na konstrukcje ALU lub jeśli w zamówieniu PVC wystąpią aluminiowe konstrukcje przesuwne czy też okno narożne całoszklane, OknoPlus gwarantuje roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł, na wypadek stłuczenia, pęknięcia, a także rozbicia
  • Wybierając minimum 10 konstrukcji z pakietami ECLAZ, które z powodzeniem można uznać za najlepsze szklenie na rynku (Lt = 77%, g = 60%), w prezencie otrzymasz Bon IKEA o wartości 99 zł.
  • Rejestrując swoje zamówienie na stronie producenta, zyskasz bon o wartości 1000 zł do wykorzystania podczas projektowana wnętrz z marką HomeKONCEPT.

Dobry wybór wart każdej nagrody!

Decydując się na skorzystanie z promocyjnej oferty OknoPlus, można zyskać potrójnie – doskonałej jakości okna, drzwi i systemy przesuwne, pakiet wartości dodanych, a także… możliwości wzięcia udziału w losowaniu nagrody specjalnej – weekendu dla dwóch osób w Hotelu SPA Mercure Kasprowy Zakopane! Wystarczy zarejestrować swój zakup na stronie WWW promocji zimowej i trzymać kciuki za wygraną!

Stolarka OknoPlus w nowoczesnym domu

Inside matters, czyli kilka słów o roli stolarki we wnętrzach

Hasłem przewodnim kampanii promocyjnej, a zarazem podstawą filozofii OknoPlus stał się claim „Inside matters”. – Mówiąc o nowoczesnej stolarce otworowej, chcemy rozszerzyć spojrzenie na rolę okien i drzwi w projekcie budowlanym. Staramy się, by dzięki naszym rozwiązaniom dom stawał się wymarzonym miejscem do życia, bezpiecznym, ciepłym, ekologicznym, ale też pięknym tłem do projekcji wspomnień – tłumaczy Dawid Mickiewicz, ekspert marki OknoPlus. – Hasło również rezonuje z tym, w jaki sposób tworzymy nasze rozwiązania. Ich niezwykłą wartością jest to, co kryje się w środku – dodatkowe uszczelki, ciepłe ramki, pakiety szybowe i wiele więcej – dodaje ekspert.

Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia. Szczegółowe informacje o wielkości rabatów dostępne są w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u doradców handlowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here