Wybór okien do domu to nie lada wyzwanie – to od ich jakości i funkcjonalności zależy to jak będzie prezentował się dom, ile światła przedostanie się do wnętrza oraz czy ciepło z pomieszczeń nie będzie zbyt szybko uciekało, zwiększając rachunki za ogrzewanie. Dla osób, które aktualnie są na etapie zakupu nowych okien, przygotowaliśmy ranking okien PCV – zestawienie dotyczy okien polskiego producenta stolarki okiennej – firmy Domel.

Okna PCV najlepsze wybory.

Okno Energetic

Innowacyjne okna z klasy premium, które łączą atrakcyjny design z wysoką użytecznością i komfortem użytkowania. Doskonałe parametry izolacyjne znacznie przyczyniają się do zmniejszenia strat ciepła – wysoka szczelność okien sprawia, że właściciele okien energooszczędnych są w stanie sporo oszczędzić na domowych rachunkach. Szczególnie polecane dla domów, które w całości zaprojektowane są w duchu eko.

Okna posiadają system zaczepów antywłamaniowych oraz możliwość stopniowania uchyłu, co wpływa nie tylko na bezpieczeństwo, ale pozwala uzyskać idealny komfort cieplny i przewiew.

Zastosowanie w pakietach szybowych tzw. ciepłych ramek, które obniżają możliwość skraplania pary wodnej wewnątrz pomieszczenia, co jest szczególnie istotne w przypadku okien łazienkowych i kuchennych.

Dostępne w wersji Round (z zaokrąglonym skrzydłem) i Classic (z prostym skrzydłem).

Okno Synergic

Jedne z najbezpieczniejszych okien producenta, z antywłamaniowymi zaczepami na całym obwodzie okna. Możliwość użycia aż 4 stopni uchyłu okna, pozwala uzyskać najbardziej pożądany stopień wentylacji (szczególnie polecane do pokoi dziecięcych i sypialni, gdzie bardzo ważne jest to, aby nie dopuścić do przeciągów).

Okna Synergic charakteryzują się dużą niezawodnością i szczelnością, która latem nie pozwala przedostać się ciepłu do wnętrza, a zimą chroni przed jego utratą.

Dostępne w wersji Round (z zaokrąglonym skrzydłem) i Classic (z prostym skrzydłem).

Okno Quadro

To najbardziej nowoczesny model okien – idealny do prostych, minimalistycznych domów, które coraz częściej wybierają Polacy. Wąskie profile oraz duże przeszklenia zwiększają optycznie dom i pomieszczenia, a także sprawiają, że do wnętrza przedostaje się jeszcze więcej naturalnego światła.

Uzyskanie jednolitego wyglądu zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz to hit 2021 roku!

Na uwagę zasługuje także sam materiał, z którego wykonane są okna Quadro – technologia acrylcolor to jeden z najtrwalszych materiałów na świecie. Charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne oraz satynową, gładką powierzchnią.

Okno Advance

Solidność na lata – tak w skrócie można podsumować najważniejsze walory okien Advance. Już nawet w podstawowej wersji posiada wszelkie funkcje, które zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność. Antywłamaniowe zaczepy na całym obwodzie okna, a także możliwość szklenia na sucho za pomocą specjalnej taśmy to technologie, które pozwalają lepiej zadbać o dom i bezpieczeństwo mieszkańców.

Klienci doceniają ten model za możliwość dopasowania kolorów ramek do barw ścian, co pozwala uzyskać jeszcze bardziej stylowe wnętrze.

Mamy nadzieję, że powyższe zastawienie pomogło Wam podjąć decyzje zakupowe, szczególnie jeśli szukacie okien, które wyróżniają się wysoką niezawodnością. Omówione TOP 4 to wg nas najlepsze okna PCV w Polsce, o których więcej dowiecie się na stronie producenta – www.domel.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here