Urządzenie łazienki w hotelu lub pensjonacie nie jest prostym zadaniem. Zazwyczaj musimy umieścić jak najwięcej funkcjonalnych elementów na względnie niedużej powierzchni. Łazienka będzie użytkowana przez różnorodne osoby, o odmiennych potrzebach, przyzwyczajeniach oraz wyglądzie. Planując rozmieszczenie prysznica czy toalety należy zatem pamiętać o tym, by mogły się tam poruszać swobodnie osoby o różnych gabarytach, a sama łazienka musi nie tylko wyglądać ładnie i estetycznie, ale być także bezpieczna oraz wyposażona we wszystkie niezbędne artykuły higieniczne. Niezależnie od standardu, który w naszym miejscu noclegowym chcemy oferować, podstawowe środki higieny jak mydło w płynie czy żel pod prysznic powinny być udostępnione gościom.

Jak zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów?

Ze względu na swoją stronę praktyczną i funkcjonalność w łazienkach w obiektach hotelowych zazwyczaj montowane są prysznice. Zajmują one mniej miejsca niż wanny, a oszczędność powierzchni jest kluczowa przy projektowaniu łazienki. Wejście do prysznica powinno być maksymalnie proste i bezpieczne, by uniknąć ryzyka przewrócenia się i kontuzji. Kabina prysznicowa ma w naszych zamierzeniach zmieścić zarówno mniejsze, jak i większe osoby, dlatego wejście do niej oraz jej wielkość muszą odpowiadać na tę potrzebę. Jeśli możesz pozwolić sobie na nowoczesne rozwiązania, warto zamiast brodzika wybierz kabinę prysznicową bez brodzika, z odpływem liniowym. Wygląda ona bardziej elegancko, a także ułatwia korzystanie z prysznica osobom, które mają problemy z poruszaniem się.

W co wyposażyć łazienkę hotelową?

Oczywistymi elementami łazienki są misa WC oraz umywalka. Łazienka powinna być także wyposażona w odpowiedniej wielkości lustro oraz oświetlenie, które umożliwi nie tylko odświeżenie się, ale także wykonanie makijażu. Wielu gospodarzy zapomina o zapewnieniu właściwie dużego miejsca na przechowywanie rzeczy, co ma szczególne znaczenie w pokojach rodzinnych oraz przy dłuższych wyjazdach. Blat oraz szafka powinny zmieścić podręczne kosmetyki wyjęte z kosmetyczki, warto także pomyśleć o haczyku na suszarkę, jeśli hotel nie zapewnia swojej gościom. Wartym rozważenia dodatkiem, nawet w małych pensjonatach i domkach na wynajem, są kosmetyki hotelowe w opakowaniach z nazwą noclegu. Małe żele pod prysznic, mydło w płynie lub w kostce czy jednorazowe kubeczki są bardzo pomocnym gadżetem. Możesz gościom zaoferować mini opakowania lub powiesić w łazience dozowniki na mydło w płynie oraz żele pod prysznic. Dzięki bogatej ofercie na środki czystości w hurtowni Higiena24.com znajdziesz świetne produkty w opakowaniach o dużych pojemnościach, które zapewnią gościom wygodę korzystania z łazienki.

Delikatne dla skóry i skuteczne mydła w płynie z hurtowni online Higiena24

Mydła w płynie z oferty sklepu online Higiena24 ułatwią Ci ekonomiczne i oszczędne zaopatrzenie swojego obiektu w najpotrzebniejsze środki higieny osobistej. Z powodzeniem możesz ich używać w łazienkach przy hotelowej restauracji lub lobby, a także w łazienkach w pokojach hotelowych. Dozowanie mydła w płynie jest higieniczne, łatwo jest je uzupełnić, a dobrze dobrane dozowniki zapewniają także optymalne zużycie produktu. Do swojego obiektu hotelowego możesz wybrać także mydła w płynie w małych, eleganckich opakowaniach. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, Higiena24 zapewni Ci komfortowe zakupy i szybką dostawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj