Projektowane obecnie łazienki gościnne często należą do pomieszczeń, które cechują się mniejszym metrażem i z tego powodu wymagają zastosowania funkcjonalnych oraz dobrze przemyślanych rozwiązań. Wyposażenie tego typu łazienki zwykle ogranicza się do niezbędnych elementów, takich jak miska WC, umywalka i niewielka szafka do przechowywania. Dużą popularnością cieszą się również wnęki, na których można poustawiać minimalistyczne dekoracje czy najpotrzebniejsze akcesoria. Warto przy tym wspomnieć, że odpowiednio dobrana umywalka może z powodzeniem sprawdzić się zarówno jako miejsce do zadbania o higienę, jak i jako przestrzeń do przechowywania – przede wszystkim wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup umywalki z szafką. Dlatego w poniższym artykule przedstawiamy kilka propozycji małych umywalek, które świetnie sprawdzają się w niewielkich łazienkach i które cieszą się licznymi pochlebnymi opiniami inwestorów oraz projektantów.

Nowoczesne umywalki ścienne marki Laufen – co sprawia, że warto w nie zainwestować?

Dobrze dobrana mała umywalka ścienna powinna wyróżniać się nie tylko przemyślanymi wymiarami, ale również ciekawym designem i funkcjonalnością. Z tego powodu mniejsze umywalki ścienne pojawiające się w ofercie marki Laufen wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, które świetnie sprawdzają się w wymagających przestrzeniach, a także dwiema możliwościami montażu: na ścianie z ozdobnym syfonem lub w połączeniu z niewielką, ale pojemną szafką. W efekcie, wybierając umywalkę z szafką, domownicy zyskują więcej cennego miejsca do przechowywania.

Co więcej, warto wspomnieć o nowoczesnej powłoce Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i sprawia, że na jej powierzchni osadza się mniej zanieczyszczeń oraz bakterii. Z kolei pozostałe zabrudzenia bardzo łatwo się spłukują, co wpływa również na wygodniejsze i szybsze sprzątanie. Warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się poszczególne kolekcje oferujące małą umywalkę ścienną i zdecydować, które z nich najlepiej sprawdzą się w naszych wnętrzach.

Mała umywalka ścienna – przegląd funkcjonalnych i ciekawych propozycji

W przypadku marki Laufen designerskie i jednocześnie niezwykle praktyczne małe umywalki ścienne można między innymi znaleźć w kolekcji LUA. Wyróżniają się one przemyślanymi wymiarami wynoszącymi zaledwie 45 cm szerokości, a także minimalistycznym kształtem, który świetnie sprawdzi się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Co więcej, każda mała umywalka ścienna z kolekcji LUA powstaje z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, która cechuje się wytrzymałością i estetycznym wyglądem.

Warto również wspomnieć o małych umywalkach ściennych z kolekcji Laufen PRO, która powstała zarówno z myślą o łazienkach prywatnych, jak i publicznych. Dzięki temu umywalki charakteryzują się uniwersalnym, nowoczesnym wyglądem, który można łatwo dopasować do różnych łazienek. W kolekcji Laufen PRO znajdziemy propozycje kompaktowych umywalek ściennych w dwóch szerokościach: 36 cm i 45 cm. To sprawia, że umywalki z tej serii będą bardzo dobrze prezentować się nawet w bardzo małych łazienkach.

Inną kolekcją, na którą warto zwrócić szczególną uwagę, jest seria VAL. Proponowane w jej ramach małe umywalki ścienne powstają z innowacyjnego materiału Saphirkeramik, który pozwala na tworzenie wyrobów o niezwykle cienkich ściankach, zapewniając jednocześnie ich wysoką wytrzymałość. W rezultacie mała umywalka ścienna z kolekcji Val wyróżnia się ciekawymi, nowoczesnymi kształtami, obok których trudno przejść obojętnie. Inwestorzy mogą między innymi zdecydować się na klasyczne umywalki o prostokątnych kształtach lub na designerskie modele o pięknym, owalnym kształcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj