Każdy z nas marzy o pięknej, dużej i funkcjonalnej łazience, która pozwalałaby na chwile relaksu w wannie z hydromasażem, wypełnionej aromatyczną pianą. Kreatywnie urządzona daje poczucie swobody i komfortu. Twórcze podejście do aranżacji zapewni odpoczynek i regenerację sił.

Duże pomieszczenie, daje wiele możliwości, idealnym pomysłem jest całkowite oszklenie jednej ze ścian, co w rezultacie jeszcze bardziej powiększy przestrzeń. Strefa łazienki wykończona ceramicznymi płytkami o zielonym odcieniu, znacznie ociepli wnętrze, nieco ciemniejsza barwa dekorów uatrakcyjni wystrój.

Podłoga wyłożona gresem szkliwionym, imitującym marmur sprawi, że wystrój nabierze ekskluzywnego smaku.
Znakomitym rozwiązaniem jest podzielenie, pomieszczenia panelem z ciemnego szkła na dwie funkcjonalne, odrębne części. Dyskretnie ukryty sedes wyznaczy strefę, która zagwarantuje poczucie intymności. Pozostała część przeznaczona do codziennej toalety, robienia makijażu, czy kąpieli stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Nowoczesna wanna z hydromasażem, zapewni błogie chwile kąpieli, pod kołderką z pianki, przy lampce drogiego wina. Wanny oferowane przez producentów różnią się wielkością i kształtem, co daje duże pole do popisu osobie, decydującej się na modernizację toalety. Równie dobrze skorzystać można z kabiny prysznicowej, wyposażonej w baterię termostatyczną i nowoczesny panel natryskowy z hydromasażem. Obecny sprzęt posiada dodatkowe atrakcje, takie jak podświetlenie, czy radio wbudowane wewnątrz kabiny.

Meble łazienkowe wykonane z drewna wprowadzą do wnętrza nutkę egzotycznego klimatu. Umywalka, przedłużona praktycznym blatem, zapewni miejsce na niezbędne kosmetyki i akcesoria łazienkowe. Efektywnym elementem dekoracyjnym w zamierzonej aranżacji są kubki do zębów, mydelniczka, bateria w kolorze czystego metalu. Dla ocieplenia wnętrza stosujemy futrzane, delikatne dywaniki w kolorze czekoladowym.

Sztuczne kwiaty, o tropikalnym wyglądzie, koniecznie w zdobionych donicach, wywołają pozytywne uczucia i miłą, przyjazną atmosferę. Duże, podświetlane lustro jest praktycznym rozwiązaniem, ułatwia aplikację makijażu w swobodny sposób i wpływa na optyczne powiększenie przestrzeni.

Istotnym elementem wpływającym na jakość i podkreślenie dekoracji jest dopasowane oświetlenie. Wnętrze użytkowe należy rozświetlić listwami świetlnymi, reflektorami i halogenami, zgrabna kompozycja pozwoli na ukrycie ewentualnych niedoskonałości.

Oczywiście aranżacja łazienki jest odrębna w zależności od różnorodnych gustów i upodobań. Najważniejszym elementem, decydującym o wystroju jest kreatywna wyobraźnia, nawet niedoświadczonego projektanta. Dobry pomysł daje, bowiem ogromne możliwości do stworzenia zaskakującego, funkcjonalnego pomieszczenia, przeznaczonego na łazienkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj