Pogoda coraz bardziej rozpieszcza! Chętnie spędzamy wolny czas w przydomowym ogrodzie lub na podmiejskich działkach. Co warto wybrać poza meblami ogrodowymi, aby było jeszcze wygodniej i przyjemniej? Barek ogrodowy – praktyczny, ciekawy i wielofunkcyjny. Jak jednak wybrać ten element wyposażenia, aby faktycznie spełnił nasze oczekiwania?

Praktyczny barek ogrodowy na kółkach

Barek ogrodowy na kółkach, który można znaleźć w ofercie sklepu https://bazkar.pl/, to produkt niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Dzięki kółkom jest mobilny, więc można go dowolnie przestawiać bez użycia siły. Łatwiej również o przechowywanie czy przenoszenie do domku ogrodowego. Taki barek można wykorzystać także na tarasie, a nawet w warunkach domowych.

Przydaje się podczas przyjęć z najbliższymi lub znajomymi. Stanowi dodatkowy blat, na którym można ustawić półmiski z przekąskami, napoje lub naczynia niezbędne podczas organizowanej imprezy. Jest przy tym estetyczny, niewielki, a jednak bardzo pojemny.

Wielofunkcyjny mebel

Barek, który jest jednocześnie pufą lub stolikiem? Takim propozycjom mówimy zdecydowane tak! Wyobraźmy sobie wygodny i kształtny stołek lub pufę, który kryje w sobie nic innego, jak barek. Wystarczy podnieść pokrywę bądź siedzisko, aby we wnętrzu dostrzec pojemnik, w którym mogą być przechowywane np. napoje. Siedzisko zamienia się zaś w praktyczny blat stolika.

Dostępne są także modele, w których siedzisko podnosi się do góry, i tym samym uzyskany zostaje wysoki stolik barowy z umieszczonym pod spodem miejscem do przechowywania. Czy może być wygodniej i praktyczniej? Spróbujcie tej propozycji, a przekonacie się, że oferuje wiele możliwości zastosowania.

Drewniany czy z tworzywa sztucznego?

Barki ogrodowe zwykle bazują na drewnie lub tworzywie sztucznym, nierzadko technorattanie. Którą opcją wybrać? Wiele zależy od tego, jakie mamy oczekiwania. Nie bez znaczenia pozostaje aranżacja zielonej przestrzeni.

Drewniane barki ogrodowe są trwałe, wytrzymałe i świetnie się komponują z ogrodową aranżacją. W końcu to naturalny surowiec. Ich estetyka jest również dość uniwersalna, więc wpiszą się zarówno w przestrzeń klasyczną, vintage, jak i nowoczesną.

Technorattanowe barki dostępne są za to w klasycznych lub nietypowych kształtach i konstrukcjach. Łatwo je utrzymać w czystości, ponadto są odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym warunków atmosferycznych. Mogą być zatem użytkowane nawet cały rok. Pasują przede wszystkim do przestrzeni o nowoczesnym lub minimalistycznym stylu.

Na tarasie i balkonie

Pamiętajmy o tym, że niezależnie od wybranego modelu barka ogrodowego, wbrew pozorom sprawdzi się on również na tarasie, balkonie, a nawet w domowym wnętrzu. Jeśli zatem liczymy na możliwość częstego użytkowania, w różnych warunkach i na rozmaite okazje, szukajmy produktu wielofunkcyjnego, który spełni rolę nie tylko klasycznego barka.

Stawiajmy na produkty trwałe, wysokiej jakości, wytrzymałe i estetyczne, bo to w końcu jeden z elementów wyposażenia, nie pozostający obojętnym na wystrój – czy to zielonej przestrzeni, czy domowego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj