Przy zakupie łóżka najważniejszą kwestią jest dobór właściwego materaca, bo to właśnie od niego zależy komfort użytkowania. Osobom szukającym wygodnego łóżka, dzięki któremu możliwe stanie się budzenie w pełni wypoczętym i bez dolegliwości bólowych, można śmiało polecić materace z systemem masażu.

To nowoczesne rozwiązanie zapewnia nie tylko błogi sen, ale też niweluje napięcie poprzez masowanie ciała. Płynie z tego szereg korzyści, dlatego warto zwrócić uwagę na materac idealnie dopasowujący się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, poznać jego zalety.

Czy warto wybrać materac wzbogacony o system Nucol?

Innowacyjnym rozwiązaniem w meblach przeznaczonych do spania jest system masażu w materacach. Można je polecić dosłownie każdemu, komu zależy na zdrowym i regenerującym śnie. Do produkcji tego typu materacy sięga się po wysokiej jakości surowce i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na korzyść tego typu materacy przemawia świetna wentylacja, pozwalają one utrzymać optymalną temperaturę, zapewniają wysoką higienę podczas snu. W przypadku systemu Nucol zastosowano zróżnicowaną strefę komfortu o różnej twardości, dzięki czemu materac odwzorowuje naturalne krzywizny kręgosłupa, idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Materac z systemem masażu pozwala rozluźnić ciało, niweluje on napięcia. Złagodzenie siły nacisku na ciało przyczynia się do usprawnienia przepływu krwi. Śpiąc na takim materacu, można zapobiec drętwieniu kończyn i skurczom, z czym boryka się wiele osób.

Komu można polecić zakup materaca z systemem masażu i jakie płyną korzyści z używania go?

Jeśli ktoś zmaga się z bolącymi plecami i sztywnością karku, to powinien zainteresować się materacem z systemem Nucol. Jest on wbudowany w materac, znajduje się w jego wnętrzu. W przypadku materaca dwuosobowego po każdej stronie znajdują się osobne płyty masujące, które pracują w sposób niezależny od siebie i można nimi sterować za pomocą pilota. Maty masujące są umieszczone w taki sposób, że generowane przez nie wibracje docierają do wszystkich punktów w ciele leżącej na nich osobie. Możliwe jest sterowanie aż dwunastoma punktami z wibracjami, co pozwala na dopasowanie materaca do aktualnych potrzeb użytkownika. Materace z systemem masażu można polecić osobom, które szukają skutecznego i innowacyjnego sposobu na zregenerowanie dysków międzykręgowych, złagodzenie bólu kręgosłupa i rwy kulszowej. Pobudzają krążenie krwi i stymulują przepływ limfy, zwalczają cellulit, poprawiają samopoczucie, łagodzą też bóle stawów.

Sprawdź materace z systemem masażu na Dr Materac.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here