pojemnik na kółkach

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni i utrzymanie porządku w małym mieszkaniu nie jest łatwe. Ale odkąd pojawił się w sprzedaży pomysłowo zaprojektowany pojemnik na kółkach, wszystko stało się o wiele prostsze. To plastikowe pudełko z pokrywką umożliwia przechowywanie środków czystości w łazience, zabawek w pokoju dziecięcym, czy podręcznych narzędzi niezbędnych do domowych napraw.

Uniwersalny element wyposażenia

Możliwość wykorzystania estetycznego pojemnika na kółkach we wszelkich pomieszczeniach ułatwia wiele prac domowych. Gdy umieści się w nim większą ilość chemii gospodarczej, niekoniecznie trzeba to wszystko dźwigać w trakcie sprzątania. Pudełko da się przesuwać z miejsca na miejsce dzięki umieszczonym pod spodem czterem kółeczkom. To świetne rozwiązanie, szczególnie dla osób mających przeciwwskazania do noszenia cięższych przedmiotów. Dzieci są w stanie bez trudu przemieszczać pojemnik na kółkach nawet wtedy, gdy jest on wypełniony zabawkami po brzegi. Jeśli domowy majsterkowicz umieści kilka pojemników na kółkach w szafie, wystarczy że sięgając po narzędzia wysunie pudełko tylko częściowo, bo pokrywka umocowana jest na klipsach znajdujących się na węższych bokach. Umożliwia to uchylenie pokrywki tylko z jednej strony, aby wyjąć potrzebny przedmiot.

Modułowe kształty pojemników na kółkach pozwalają na ułożenie ich jeden na drugim. Przybory rzadziej używane znajdą się w dolnych pudełkach a w górnych będą takie, po które sięga się najczęściej. Dużym plusem jest niewielki ciężar pustego pojemnika na kółkach. Pomimo że wykonany jest z lekkiego tworzywa, ścianki są wytrzymałe, a pokrywka na tyle elastyczna, że nie odkształca się ani nie pęka pod wpływem obciążenia. Te walory sprawiają, że pojemniki na kółkach będą służyły przez długi czas.

Bezpieczeństwo dla domowników i środowiska

Każdy pojemnik na kółkach ma szczelnie zamykaną pokrywę. Solidne klipsy zatrzaskowe chronią zawartość przed małymi dziećmi, które mogłyby wydobyć z wnętrza jakieś toksyczne detergenty albo ostre narzędzia. Dobrym pomysłem jest to, że pokrywa nie jest zamocowana na stałe. W odkrytym pojemniku na kółkach maluch może trzymać swoje zabawki – nie będą rozrzucone po pokoju, a zarazem dostępne dla dziecka w każdej chwili. Nie bez znaczenia jest też aspekt ekologiczny. Tworzywo nie zawiera szkodliwych związków chemicznych, a wysłużone pojemniki nadają się do recyklingu. Zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej pojemnikami na kółkach jest jednym z najlepszych pomysłów na bezpieczne przechowywanie przedmiotów i usprawnienie rożnego typu czynności porządkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here