Chcesz zamieszkać w Warszawie i zastanawiasz się, jak obecnie kształtuje się stołeczny rynek nieruchomości? Przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkanie i czym charakteryzuje się nowoczesne budownictwo. Poznaj aktualne trendy i wybierz lokal, który spełni Twoje oczekiwania!

Mieszkania w nowoczesnym stylu zapewniają komfort i prywatność

Masz dość zwartej zabudowy, w której sąsiedzi mogą zaglądać sobie do okien? Wybierz kameralne osiedle, na którym troska o prywatność mieszkańców jest dla dewelopera priorytetem. Taką ofertę znajdziesz m.in. w portfolio warszawskiej firmy Dantex. Poznaj udogodnienia, które czekają na Ciebie na osiedlu Ursus Vita, zlokalizowanym w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy.

Przestrzeń, która sprzyja integracji mieszkańców

Przekonaj się, że ochrona prywatności może iść w parze z integracją lokalnej społeczności. Na osiedlu Ursus Vita powstaną trzy strefy wspólne, w których lokatorzy będą mieć możliwość wypoczynku. To m.in. strefa społeczna eko, w której znajdziesz ogród społecznościowy, punkt wymiany książek i ziołową altanę.

Na terenie osiedla zostanie utworzony również wybieg dla psów. Na wydzielonej przestrzeni psiaki będą mogły się swobodnie bawić, a ich właściciele zyskają szansę na wymianę doświadczeń z innymi miłośnikami czworonogów.

Eko trendy w budownictwie

Planowanie zabudowy z uwzględnieniem troski o środowisko naturalne to trend, który coraz mocniej wpisuje się w aktualne inwestycje deweloperów na warszawskim rynku nieruchomości. Doskonałym przykładem takiej realizacji jest Osiedle Aurora w dzielnicy Włochy.

Na osiedlu znajdują się m.in. stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a mieszkańcy mogą korzystać z mini sadu. Zadbano również o recykling odpadków – zużyte butelki można wrzucać do specjalnego automatu. Pasjonaci jazdy na dwóch kółkach z pewnością ucieszą się z ogólnodostępnych stojaków na rowery.

Nowoczesne budownictwo to liczne udogodnienia dla mieszkańców

Jeśli szukasz mieszkania na terenie Warszawy, postaw na nowoczesność. Mieszkania z drugiej ręki często wymagają kosztownych remontów, co sprawia, że ich cena wcale nie jest tak atrakcyjna, jak może się wydawać na początku.

Ponadto nowoczesne budownictwo uwzględnia szereg udogodnień dla mieszkańców. Nie chcesz wiecznie ścigać się z sąsiadami o to, kto pierwszy zajmie wolne miejsce parkingowe przed blokiem? Wybierz nieruchomość, w której dostępny jest garaż podziemny z rodzinnymi miejscami parkingowymi i boksami rowerowymi!

W nowej, kameralnej zabudowie nie brakuje także innowacyjnych rozwiązań, które umożliwią Ci całodobową kontrolę nad mieszkaniem. Przykładem może być system SMART HOME, w który wyposażone będą mieszkania oddane użytkownikom w ramach inwestycji Osiedle Aurora.

Zależy Ci na tym, aby znaleźć bezpieczne miejsce, w którym zamieszkasz wraz z rodziną? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych inwestycji? Skontaktuj się z deweloperem – firmą Dantex.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj