Miska WC bez kołnierza to ostatnimi czasy jeden z najbardziej popularnych trendów spotykanych w większości nowocześnie zaaranżowanych wnętrz. Planujesz remont i zastanawiasz się, czy to model dla Ciebie? Jakie są zalety sedesu bez kołnierza? Odpowiedź na wszystkie pytania znajdziesz w naszym artykule.

Co to jest miska bezkołnierzowa?

Miska bezkołnierzowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób planujących remont łazienki. To ponadczasowe rozwiązanie w zauważalnym stopniu podniesie komfort użytkowania wnętrza i dodatkowo zapewni atrakcyjny wygląd. Jak sama nazwa wskazuje, miska WC bez kołnierza nie posiada wewnętrznego rantu, który występuje w klasycznych sedesach. Dzięki temu toaleta bez kołnierza jest zdecydowanie bardziej higieniczna i co równie ważne – ekologiczna.

Woda w sedesie bez rantu rozprowadzana jest za pomocą dyszy po odpowiednio wyprofilowanej misie – nie ma w tym przypadku obaw o przedostanie się jej na podłogę. Miska WC pozbawiona rantów jest zdecydowanie łatwiejsza w utrzymaniu czystości – w tym przypadku nie ma konieczności, by sięgać po silne i często drażniące środki czyszczące.

Zalety misek bez kołnierza

Miska WC bezkołnierzowa to wybór, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Bez względu, czy będzie to miska WC stojąca, czy model wiszący, otrzymasz stylowy i jednocześnie ponadczasowy efekt.

Innowacyjne rozwiązanie, którym bez wątpienia jest muszla bez rantu pozwala w znacznym stopniu zwiększyć komfort użytkowania toalety. Pomysłowe usunięcie niepraktycznych zakamarków i stworzenie produktu, który zapewnia zauważalnie mniejsze zużycie wody, przyczyniło się do poprawy komfortu życia milionów ludzi na całym świecie.

Sedes bez kołnierza to wyjątkowo proekologiczny produkt, który pozwala aż o 30% zmniejszyć zużycie wody. Warto wspomnieć, że w tego rodzaju miskach podczas jednorazowego spłukiwania zużywa się średnio 2 lub 3 litry wody, z kolei w przypadku tradycyjnych modeli ilość wzrasta nawet trzykrotnie.

miska wc

Miska tradycyjna vs sedes bez kołnierza

Mimo ogromnej popularności sedesów bez kołnierza, nadal w wielu łazienkach można spotkać tradycyjne modele. Mimo że w ofercie wielu sklepów nadal dostępnych jest wiele produktów z tradycyjnym rantem. Klasyczna miska klozetowa nie jest w pełni zadowalającym rozwiązaniem – obecność szczelin utrudnia utrzymanie miski w pożądanej czystości. Gromadzące się zanieczyszczenia i osad z kamienia można usunąć wyłącznie z użyciem silnie działających środków, jednak nie zawsze udaje się otrzymać w pełni satysfakcjonujący efekt. Brak szkliwienia w najtrudniej dostępnych miejscach nie ułatwia zadania – usunięcie brudu jest w tym przypadku nie lada problemem.

Sedesy bez kołnierza z łatwością utrzymasz w nienagannym stanie. Mało kłopotliwe usuwanie zabrudzeń oraz stylowy wygląd przemawia na korzyść tego rodzaju misek. Stworzysz z ich udziałem niebanalne i komfortowe wnętrze, które przez wiele lat zachowa swój stylowy wygląd. Wykorzystywana podczas produkcji wysokiej jakości ceramika zapewnia bezproblemowe korzystanie z toalety i tym samym pozwala zapomnieć o trudnodostępnych miejscach, których nie brakuje w przypadku tradycyjnych toalet.

Bezkołnierzowe miski wc – Opinie użytkowników

Miska bezkołnierzowa www.lazienkiabc.pl/Miski-WC-c267 to wybór, który sprawdzi się w każdej łazience. Świetnie prezentuje się zarówno w nowocześnie urządzonym wnętrzu, jak i klasycznych pomieszczeniach. Szeroki wybór kształtów oraz kolorystyki pozwala stworzyć we wnętrzu elegancki i ponadczasowy efekt. Miska WC wisząca bez kołnierza będzie świetnym wyborem do łazienek z niewielkim metrażem. Im więcej wolnej przestrzeni zostanie dostępnej, tym komfort użytkowania pomieszczenia wzrośnie.

Miska WC bez kołnierza opinie to często wyszukiwane hasło w Internecie. Pozytywne opinie, których nie brakuje zazwyczaj dotyczą wyjątkowej funkcjonalności, którą zapewnia sedes bez kołnierza. Klienci, którzy zdecydowali się na tego rodzaju miskę zapewniają, że nie zdecydowaliby się na powrót do klasyccznej wersji sedesu. Brak trudnych do usunięcia zanieczyszczeń oraz zauważalnie mniejsze zużycie wody to zdecydowanie najistotniejsze zalety miski bezkołnierzowej.

Sporym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się miska WC bez kołnierza Koło. Atrakcyjna stylistyka oraz wygoda, jaką gwarantuje technologia rimless sprawia, że coraz więcej osób rezygnuje z klasycznych toalet. Innowacyjne rozwiązanie, jakim jest bez wątpienia bezkołnierzowa miska WC to niezaprzeczalny ukłon w stronę zwiększenia komfortu użytkowania toalety.  Pochlebne opinie osób korzystających z tego rodzaju misek są najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej użyteczności.

Miski WC bezkołnierzowe to wybór, który się opłaca. Nowoczesny design i wysoka użyteczność w znaczny sposób zwiększą wygodę podczas korzystania z toalety. Decydując się na WC bezkołnierzowe wpłyniesz na zmniejszenie zużycia wody, co w efekcie przełoży się na obniżenie comiesięcznych opłat. Atrakcyjna stylistyka WC bez kołnierza pozwala stworzyć nowoczesną i stylową aranżację, na której miniony czas nie będzie widoczny. W duecie z pochodzącą z tej samej kolekcji umywalką i wanną, stworzysz wnętrze, które bez wątpienia stanie się wizytówką Twojego domu. Miska bezkołnierzowa to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli ograniczyć zużycie wody. Postaw na niebanalny design misek bez kołnierza i nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here