Żadna kuchnia nie może obejść się bez lodówki, gdyż jest to podstawowy element jej wyposażenia. Do wyboru mamy lodówki wolnostojące oraz pod zabudowę. Skupiając się na tej pierwszej grupie i zastanówmy się, czy warto w taką lodówkę zainwestować?

Lodówki wolnostojące- jakie są ich wady i zalety?

Lodówki wolnostojące niegdyś były standardem, dzisiaj stały się stopniowo wypierane przez lodówki pod zabudowę. Wciąż wiele osób mimo wszystko decyduje się na wolnostojące modele, co ma wiele zalet. Jedną z nich jest na pewno  nowoczesny wygląd dzisiejszych lodówek. Taki sprzęt w kuchni wprowadzi do wnętrza odrobinę świeżości i nowoczesnego designu. Zaletą jest także łatwość montażu. Lodówkę wolnostojącą znacznie łatwiej jest zamontować i uruchomić niż taką pod zabudowę. Czy takie rozwiązanie ma jakieś wady? Niektórzy uważają, że wolnostojące lodówki są głośniejsze od tych zabudowanych. Poza tym, lodówki pod zabudowę uważane są często za bardziej eleganckie i stylowe, co akurat nie zawsze jest prawdą.

Do jakich kuchni pasują lodówki wolnostojące?

Lodówki wolnostojące pasują właściwie do każdej kuchni. Nawet, jeśli zmienimy meble kuchenne, lodówka i tak świetnie skomponuje się z innymi, tworząc spójną całość. Bez względu na to, czy wybierzesz kolor czarny, biały czy inox, lodówka i tak stanie się harmonijnym elementem kuchennego wyposażenia. Lodówki wolnostojące doskonale prezentują się zarówno w kuchniach nowoczesnych, minimalistycznych, gdzie najczęściej stawia się na modele w czarnym połysku. Równie dobrze wyglądają jednak w kuchniach stylizowanych na retro, gdzie nierzadko występują w mniej oczywistych kolorach, tworząc przytulny, sielski nastrój. Lodówka wolnostojąca to rozwiązanie uniwersalne, dające nam niesamowity wybór jeśli chodzi o resztę aranżacji kuchni.

Przegląd popularnych modeli lodówek wolnostojących

Lodówki No Frost na Allegro.pl – modele z dystrybutorem wody, retro i inne cieszą się ogromną popularnością wśród zadowolonych klientów. Na pierwszy plan wysuwa się jednak kilka wyjątkowych modeli dostępnych dla klientów w atrakcyjnych cenach. Warto wspomnieć chociażby o lodówce Concept LA7691BC typu side-by-side z wbudowaną kostkarką do lodu i dozownikiem wody za jedyne 4999zł. Lodówka zachowana jest w modnym, czarnym kolorze, co pozwala na dostosowanie jej do nowoczesnych aranżacji kuchni.

Jeśli stawiasz na bardziej standardowe rozwiązania, z pewnością zainteresuje Cię lodówka Samsung w modnym kolorze inox, z wygodnym wyświetlaczem i dużą pojemnością. taka lodówka dopasuje się do każdego wnętrza i każdej kolorystyki, co sprawia,że jest rozwiązaniem uniwersalnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here