Inteligentny dom LEKOM – miej wszystko pod kontrolą

0
750

Inteligentny dom LEKOM – miej wszystko pod kontrolą – Inteligentny dom systemy LEKOM to nowa generacja inteligentnego życia. Przedstawiamy innowacyjną przyszłość, która ułatwi każdy dzień. Naszą misją jest przeniesienie życia w domu do następnego etapu, gdzie wszystkie czasochłonne zadania są wykonywane automatycznie i transparentnie dla mieszkańców.

Inteligentny dom LEKOM – miej wszystko pod kontrolą

Inteligentny dom systemy LEKOM to nowa generacja inteligentnego życia

Przedstawiamy innowacyjną przyszłość, która ułatwi każdy dzień. Naszą misją jest przeniesienie życia w domu do następnego etapu, gdzie wszystkie czasochłonne zadania są wykonywane automatycznie i transparentnie dla mieszkańców. System LEKOM po prostu wie, co ma zrobić w danym momencie i zajmuje się dla Ciebie i twojej rodziny przetwarzaniem setek, a nawet tysięcy zadań w ciągu dnia. Doskonale wiemy jak ważna jest możliwość niezawodnej kontroli nad wszystkimi systemami w Twoim domu, dlatego proponujemy inteligentną instalację działającą autonomicznie, ale możesz przejąć sterowanie, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Inteligentny dom działa w synergii z Tobą

Zacznijmy od początku – czyli od projektu i wybranych funkcji, które mają zostać podłączone do systemu. Wachlarz dziedzin, którymi zajmie się system bez angażowania Ciebie, zapewni idealne warunki do relaksu i odpoczynku w zaciszu domowym. Zarządza i integruje wszystkie urządzenia takie jak oświetlenie, ogrzewanie, rolety, klimatyzacja, rekuperacja, system alarmowy, kamery, multi-room w jeden system, który może być kontrolowany zdalnie z dowolnego pomieszczenia w domu, jak również z dowolnego miejsca na świecie przez telefon lub internet.

  • Inteligentne bramy i rolety – stertowanie bramami garażowymi, wjazdową i furtką oraz sterowanie roletami, żaluzjami i karniszami;
  • Inteligentne oświetlenie – zdalne sterowanie oświetleniem włączanym oraz ściemnianym;
  • Inteligentny klimat – sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją oraz nawilżaniem;
  • Inteligentne bezpieczeństwo – miej oko na monitoring, otrzymuj ostrzeżenia o ewentualnych zagrożeniach i zabezpiecz dom podczas nieobecności;
  • Inteligentny ogród – sterowanie nawadnianiem i regularnym koszeniem trawnika;
  • Inteligentne multimedia i Smart dom – automatycznie sterowane urządzenia według Twojego harmonogramu.

Zastanawiasz się kiedy system decyduje o uruchomieniu konkretnych funkcji. Harmonijne i płynne reakcje systemu umożliwiają – czujniki. Wszystkie moduły systemu są połączone z czujnikami: ruchu i obecności, temperatury, drzwi i okien, dymu oraz zalania. Pozwalają na szybkie przekazanie danych, reakcję i najważniejsze zawiadomienie Ciebie o istotnych dla Ciebie nagłych zmianach.

Mówisz „inteligentny dom” myślisz „korzyści”!

Oczywiście poza komfortem w domowym zaciszu oraz dodatkowym czasem, który zyskasz na spędzanie chwil z rodziną, mamy do przedstawienia jeszcze trzy główne zalety.

  • Pełny dostęp i całkowita kontrola nad systemem z każdego zakątka świata za pośrednictwem internetu
  • Bezpieczeństwo i monitoring – kontroluj sytuację i miej pewność, że najbliższym nic nie grozi
  • Oszczędność – zarządzaj zużyciem mediów i analizuj rachunki.

Sterowanie domem inteligentnym – panele sterowania, aplikacje

Dla wygody i intuicyjnego podtrzymania podstawowych funkcji w domu takich jak zapalanie światła – powstał innowacyjny i nowoczesny panel LEKOM. Dotykowa konsola i minimalistyczny design, który pasuje do każdego wnętrza, korzysta z uproszczonego systemu przyjaznego dla użytkownika. Mniej przycisków, więcej przejrzystości – to nasza domena.

LEKOM Home – aplikacja, która pozwoli z poziomu dowolnego urządzenia w każdej chwili sprawdzić czy w domu wszystko w porządku i wprowadzić ewentualne zmiany. Podejrzenia domowego monitoringu, dostęp do ustawień alarmu gdziekolwiek jesteś.

Możesz dowolnie spersonalizować układ pomieszczeń oraz urządzeń, dzięki czemu wszystko zawsze masz pod ręką. Twórz sceny i harmonogramy, które odciążą Cię z konieczności powtarzania codziennie tych samych czynności takich jak np. podnoszenie czy opuszczanie rolet.

Zainstaluj, skonfiguruj i zapomnij! System domu inteligentnego LEKOM myśli tak, jak ty i będzie wiedział co zrobić zanim zdążysz o tym pomyśleć.

Dom, który dostosuje się do Twojego stylu życia – to dom z systemem od LEKOM!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here