Aby znaleźć oświetlenie w dobrym guście, nie trzeba rozglądać się za drogimi włoskimi markami. Designerskie lampy Nowodvorski to produkty od cenionego polskiego producenta, nieodbiegające swoim wzornictwem od światowej klasy marek oświetlenia. Sprawdź, jakie serie lamp producenta zasługują na szczególną uwagę.

Polskie lampy designerskie Nowodvorski

Producent Nowodvorski działa nieprzerwanie od 1994 roku. Marka przez cały ten czas bezbłędnie odpowiada na potrzeby oświetleniowe prywatnych klientów i firm. W ofercie producenta można znaleźć lampy designerskie na każdą okazję, cechujące się uniwersalnym wzornictwem, jak i dopasowanym do wnętrz w konkretnym stylu.

Producent, nadążając za trendami w świecie designu, stworzył m.in. nowoczesne lampy z drutu. Lampy Nowodvorski powstałe na bazie stalowych prętów to jedne z najbardziej pożądanych na rynku designerskich produktów do oświetlenia pomieszczeń w stylu nowoczesnym i loftowym.

Lampa wisząca Nowodvorski Karen ma rozłożystą formę przypominającą zwiewną suknię. Lampa posiada wewnętrzny dyfuzor zmiękczający światło, które przedostając się zza metalowych elementów, tworzy na ścianie estetyczne efekty świetlne.

W ofercie producenta znajdziemy także eleganckie lampy sufitowe. Nowodvorski oferuje luksusowe lampy w kolorze złotym, srebrnym, lampy w stylu glamour, a także lampy o finezyjnych kształtach i zdobieniach, które podniosą elegancki wystrój dystyngowanych wnętrz.

Plafon Nowodvorski Modena Black. Otoczona eleganckim czarnym materiałem podstawa lampy Nowodvorski Modena stanowi źródło ujścia dla transparentnych wisiorów imitujących krople deszczu. Plafon Modena doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie wystroju wnętrz ekskluzywnych i tych w stylu glamour.

Jakie lampy Nowodvorski polecamy?

Choć producent oferuje lampy do każdego rodzaju wnętrz, istnieją takie produkty, z których działalność marki jest szczególnie znana. Są to lampy tuby oraz spoty – formy oświetlenia stanowiące aranżacyjny fenomen ostatnich lat.

Lampy tuby Nowodvorski

Lampy tuby coraz częściej pojawiają się w aranżacjach prywatnych mieszkań oraz przestrzeni komercyjnych. Lampy tuby cechuje geometryczna forma, minimalistyczny design i bardzo nowoczesny charakter. Producent formę tub wykorzystał w swoich reflektorach szynowych, lampach wiszących, lampach podłogowych, spotach czy kinkietach. Nowodvorski daje więc szeroki wybór dekoracyjnych lamp tub, co ułatwia aranżację całego mieszkania w jednym stylu.

Lampa szynowa Nowodvorski Profile Eye to przykład innowacyjnej lampy tuby Nowodvorski w bardzo nowoczesnej odsłonie. Eye to niespotykana lampa wisząca, którą można przestawiać za pomocą szyny. Kilka takich lamp tub na szynie prezentuje się niezwykle nowocześnie.

Spoty Nowodvorski

Spoty stanowią kreatywne oświetlenie punktowe. Przydatne szczególnie w kuchni czy łazience. Są to lampy, które zajmują mało miejsca i dekorują sufit, czyniąc go zdecydowanie ciekawszym. Nowodvorski oferuje spoty praktyczne z funkcją regulacji kąta padania światła oraz spoty całkowicie odbiegające od nudnych form designu spotów konkurencyjnych firm.

Spot Nowodvorski Cayo to spot, który odzwierciedla estetykę wyposażenia łazienek, dlatego idealnie dopasuje się w ich przestrzeń. Mleczny klosz i srebrna podstawa zamknięte razem w geometrycznej formie perfekcyjnie komponują się z białą umywalką i lustrem.

Polski producent lamp Nowodvorski to dobry wybór dla osób ceniących wyjątkowy design idący w parze z wysoką jakością. Jeśli chcesz przyczynić się do wsparcia polskiej gospodarki i zyskać przy tym oświetlenie o wyjątkowym wzornictwie i do tego w dobrej cenie, przejrzyj lampy Nowodvorski w sklepie z oświetleniem by wybrać oprawę, która odpowie na Twoje potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here