Młodzi ludzie coraz częściej decydują się na nowoczesny, stawiający na formę styl aranżacji mieszkań. Innowacyjne, modne meble i dizajnerskie ozdoby stały się inspiracją do tworzenia wymyślnych i efektywnie zadziwiających wnętrz.
Do urządzenia łazienki użyć można nieregularną strukturę płytek imitującą skały. Mieniąca się glazura, znakomicie podkreśli charakter wystroju. Ścianka działowa, wykonana ze szkła z naznaczonego metalicznymi, wyżłobionymi łezkami, oddzieli sedes od pozostałej części pomieszczenia i stworzy intymną atmosferę. Umywalka nablatowa, wkomponowana w wysoki kubik lekko i harmonijnie zarysuje specyficzny klimat. Dobrym pomysłem na nowatorskie rozwiązania są sprzęty łazienkowe zabudowane eleganckim fornirem ebano. Zarówno wanna, jak i misa ustępowa, oraz umywalka wkomponowana w stożkowatą formę zrewolucjonizuje i ociepli wnętrze.

Kuchnia powinna być otwarta na salon, dodatkowa przestrzeń stwarza uczucie przestronności i komfortu. Zamiast ściany ustawić należy indywidualnie zaprojektowany regał, który podzieli pomieszczenia na dwie niezależne części, łączące się ze sobą w pewnym określonym punkcie. Dizajnerskie gadżety, nietypowa forma mebli i nowoczesny sprzęt są głównym wyznacznikiem urządzenia kuchni. Ściany pokryte strukturalną farbą utworzą efekt szlifowanego marmuru. Luksusowa dekoracja jest odporna na zmywanie i ścieranie, odpowiednia do pomieszczeń narażonych na wilgotność. Meble o opływowych kształtach, koniecznie z połyskiem. Lustra wkomponowane w bezuchwytowe drzwiczki, lub całkowicie oszklone optycznie powiększą przestrzeń. Sprzęty AGD ze stali szlachetnej i czarnego szkła podkreślą nowoczesną technologię wyposażenia. Modny design pozwala na kupno chłodziarko-zamrażalki z wbudowanym telewizorem i specjalnymi witrynkami na alkohol. Idealną posadzkę w całej kompozycji podkreśli zdobiony gres szkliwiony. W dużej kuchni ustawić można długą, przypominającą falę wyspę kuchenną, pokrytą orzechowym fornirem.

Zobacz również:  Wnętrze domu i projektowanie krok po kroku

Strefę salonu zaczyna posadzka z żywicy, udekorowana naturalnym kamieniem. Nutka designu w postaci popielatej tapety z zarysem białych figur geometrycznych, sofa w tym samym kolorze, wykończona pomarszczoną tkaniną. Lampki boczne dekorowane welwetowym abażurem. Po środku pokoju włochaty dywan w szaro-beżowej tonacji i ciekawym wzornictwie. Dwa fotele zaprojektowane w kreatywny i wyrafinowany sposób, o niezwykłych kształtach i fantazyjnych formach stanowią silny akcent dominujący w wystroju.

Telewizor LCD nowej generacji, sprzęt audio, kino domowe, oraz wazony, donice, lampiony, naczynia, kształtem przypominające rzeźbione figury zadecydują o nowoczesnym, pełnym luksusu urządzeniu mieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here